در مورد من

من علی عطائی هستم مشاور مالی و سرمایه گذاری

خدمات

مطالعات امکانسنجی

امکان سنجی یا مطالعات امکان سنجی (Feasibility Study) که از آن به طرح توجیهی هم یاد می شود شامل سه فاز مطالعات بازار، مطالعات فنی و مطالعات مالی می باشد و معمولا مخاطب آن بانک ها، موسسات مالی و سرمایه گذاران جهت تامین مالی پروژه ها و ایده های سرمایه گذاری هستند. من به پشتوانه مهارت های لازم و تجربه 15 ساله در این زمینه توانایی را دارم که ایده ها و فرصت های سرمایه گذاری شما را به نحوی طراحی و تدوین نمایم تا بر اساس آن موسسات مالی، بانک ها و سرمایه گذاران پروژه شما را تامین مالی نمایند.

مدیریت و کنترل پروژه

من می توانم با کمک فرآیندهای مدیریت و کنترل پروژه با استفاده از جمع‌آوری داده‌ها، مدیریت داده‌ها و فرآیندهای تحلیلی برای پیش‌بینی، درک و تأثیر سازنده بر نتایج زمان، هزینه و کیفیت یک پروژه یا طرح به تشخیص به موقع مشکلات احتمالی در روند اجرای پروژه پرداخته و مشکلات پیش رو را قبل از بزرگ شدن و زمانی که یک راه حل آسان دارند، شناسایی و برای طرف کردن آنها به شما راهکارهای متعددی ارائه نمایم.

مدل سازی مالی

مدل سازی مالی یکی از مهم ترین و با ارزش‌ترین مهارت‌ها در مشاوره مالی یا مشاوره سرمایه گذاری اعم از سرمایه گذاری در توسعه کسب و کار یا سرمایه گذاری شخصی محسوب می‌شود. من این توانایی را دارم که با ترکیبی از تکنیک‌های حسابداری، مالی و شاخص‌های کلیدی کسب و کار، برای ایجاد یک نمایه انتزاعی (مدل) از ایده و پروژه شما، پیش بینی نزدیک به واقعیتی از عملکرد آن در حالات و سناریوها مختلف شبیه‌سازی نموده تا اطلاعات مناسبی جهت تصمیم‌گیری برای شما ایجاد نمایم.

تدریس

تدریس نرم افزارها و حوزه های کاربردی مهندسی صنایع، مالی و اقتصادی به همراه برخی از حوزه های مدیریت نیز جزو حیطه های کاری من می باشد که دوره های قابل تدریس و تدریس شده در فایل رزومه قرار داده شده است.

آمار عملکرد من

سال تجربه

پروژه های موفق

پروژه های در دست انجام

پروژه های پیش رو

مشتریان راضی

ساعات تدریس

من در خدمت شما هستم

چه انتظاری از من می توانید داشته باشید

شما می توانید از من انتظار داشته باشید که یک کار دقیق و کامل را به موقع به شما تحویل دهم و اطلاعاتی را که در طی فرآیند کار در اختیار من می گذارید را به صورت محرمانه حفظ کنم.

من در کار خودم مهارت دارم

من به دلیل علاقه ای که به حوزه های کاری ام دارم آنها را به دقت یادگرفته ام و پیوسته به دنبال بروزرسانی مهارت هایم هستم و درحقیقت هیچ وقت از یادگیری در راستای ارتقاء مهارت هایم دست نمی کشم بنابراین می توانم بگویم که در کار خود مهارت دارم.

شما یک کار کامل و بی عیب و نقص تحویل می گیرید

تعهد من به کار و ارزشی که برای وقت و منابع کارفرمایان قائل هستم باعث شده که یک وسواس خاصی برای ارائه یک کار کامل و بی عیب و نقص در من ایجاد شود و میزان رضایت مشتریان قبلی گواهی بر این قضیه می باشد.

مهارت ها

مدل سازی مالی
100%
مدیریت و کنترل پروژه
90%
تدوین طرح کسب و کار
100%
مدیریت ریسک مالی
85%
نرم افزارهای مرتبط با حوزه کاری
85%
طراحی وب سایت
80%

مشتریان

 • AliAtaei's Clients

  سازمان برنامه و بودجه

 • AliAtaei's Clients

  وزارت صنعت، معدن و تجارت

 • AliAtaei's Clients

  شهرداری تهران

 • AliAtaei's Clients

  سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

 • AliAtaei's Clients

  بانک صنعت و معدن

 • AliAtaei's Clients

  بانک ملی ایران

 • AliAtaei's Clients

  بانک ملت

 • AliAtaei's Clients

  بانک صادرات

 • AliAtaei's Clients

  بانک توسعه صادرات

آماده همکاری با شما هستم

باعث افتخار من می باشد اگر بتوانم در پروژه های آتی با شما همکاری داشته باشم
برای آگاهی از توانایی ها و تجربیات من لطفا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.